Bubice na solarni pogon su pravo osveženje

Bubice Urbanista Phoenix koriste solarne ćelije za prikupljanje obnovljive energije.

upoznajmo se na klik > Like

Kućište Urbanista Phoenix bubica je veće i teže od većine elegantnih kućišta rivalskih modela od kompanija kao što su Apple i Samsung, to je zato što ove bubice imaju jastuče sa solarnom tehnologijom Exegar Powerfoyle sa prednje strane. Iako staju u džep ranca, one nezgrapno štrče iz zadnjeg džepa pantalona i nemoguće ih je nagurati u prednji džep. Uprkos velikim dimenzijama, kutija je impresivno lagana. Brend Urbanista takođe nudi kutiju u crnoj boji, ali prljavo-roze boja daje joj sunčanu estetiku.

Što se tiče efikasnosti punjenja, rezultati su impresivni. Naravno, kućište bolje reaguje na direktnu izloženost suncu, ali puni se i kada je oblačno. Ono se takođe puni i preko osvetljenja u zatvorenom prostoru. Iako je prilično komplikovano punjenje samo sa svetlima na plafonu, svetlo za čitanje je radilo kao da ste izašli napolje.

Aplikacija Urbanista olakšava proveravanje koliko ste akumulirali solarne energije i podešavanje postavki. Jedina mana ovde je što obe bubice moraju da budu u kutiji sa podignutim poklopcem da biste mogli da proverite.

I dok je punjenje na sunčevu svetlost impresivno, ono oduzima vište vremena nego punjenje preko obične utičnice. U slučaju da vam je potrebno brzo punjenje, kutija ima USB-C port i kabel za konvencionalno punjenje.

Urbanista Phoenix bubice su sasvim solidne i imaju solidne specifikacije, uključujući dinamički drajver od 10 mm i višestruko povezivanje preko Bluetootha 5.2. Ali ako ste audiofil, treba reći da je aktivno potiskivanje buke više maskiranje buke nego potpuno potiskivanje.

Što se tiče frekvencija i kvaliteta zvuka, oni su konstantni, a jedina „mana“ je to što je generalni zvučni potpis nešto topliji i naklonjeniji basovima. Bubice zvuče relativno stabilno prilikom puštanja pop pesama, a produkcijski elementi i suptilni zvukovi sintisajzera zvuče kohezivnije nego kod bubica koje veći prioritet daju instrumentalima – što ne mora nužno da bude loša stvar.

Možda najveća zamerka po pitanju kvaliteta je što se u transparentnom režimu javlja statika koja ide preko zvuka. U početku je primetna, ali posle par minuta slušanja ona postane ono što i jeste, pozadinska buka.

Bubice su, kao i kutija, lagane, a za razliku od kutije, one su nešto manje i imaju kraće štapiće a naglasak je na širem delu koji ide u uvo. Da biste ih stavili u uši potrebno je malo da „zavrnete i zaključate“ kako bi savršeno stajale u ušima, ali posle toga one čvrsto stoje na mestu.

Iako će audiofili verovatno tražiti neke sofisticiranije bubuce, ove izdržljive i solidne bubice na solarni pogon dolaze sa svim uobičajenim funkcijama kao što su kontrole na dodir i višestruko povezivanje.

Povezani naslovi

Napišite komentar:

Unesite svoj komentar!
Unesite svoje ime ovde

Možda Vas interesuje

Prednosti i mane bežičnog punjenja

Verzija bežičnog punjenja koju danas poznajemo i volimo prvi put se pojavila na telefonima 2012. godine....

Prvi prenosivi zvučnik sa ugrađenim sabvuferom

Razvijen od strane grupe renomiranih fizičara i inženjera, Brane X je najmoćniji bluetooth zvučnik na današnjem...

Icebreaker svodi tastaturu na njene osnovne...

Ako ste ljubitelj statement tastatura, trebalo bi da razmotrite ovu brutalističku ponudu kompanije Serene Industries. Icebreaker...

Slušalice slične đevreku, za otvoren zvuk

Movengine AirCore OWH bežične slušalice imaju rupe, nalik na đeverek, koje vam omogućavaju da provučete prst...

VERSA Airbrush vam omogućava da slikate...

Znalci model kitova znaju da prava bitka nije sastavljanje, već slikanje   Tradicionalne airbrush postavke dolaze sa više...

Kako koristiti uređaje za praćenje za...

Sve o GPS trakerima   Praćenje putnih torbi u realnom vremenu postalo je bitan aspekt savremenog putovanja. Dok...

HDMI 2.2 vs. HDMI 2.1: Šta...

Većina ljudi ne razmišlja mnogo o HDMI specifikacijama, ali strastveni gejmeri znaju da usvajanje HDMI 2.1...

Pametniji nosivi uređaji: Gemini dolazi na...

Vaši nosivi Galaxy uređaji će uskoro postati još pametniji. U narednim mesecima, Google Gemini stiže na...

S25 serija i Galaxy AI: Dobrodošli...

Zamislite pametni telefon koji ne samo da odgovara na vaše komande, već ih predviđa. Koji zna...

Zvučnik sa koštanom provodljivošću vas uspavljuje...

Uživaćete u načinu na koji pruža „pozadinsku buku“ koja ne blokira sve ostalo.   Bilo da se borite...
Kućište Urbanista Phoenix bubica je veće i teže od većine elegantnih kućišta rivalskih modela od kompanija kao što su Apple i Samsung, to je zato što ove bubice imaju jastuče sa solarnom tehnologijom Exegar Powerfoyle sa prednje strane. Iako staju u džep ranca, one nezgrapno štrče iz zadnjeg džepa pantalona i nemoguće ih je nagurati u prednji džep. Uprkos velikim dimenzijama, kutija je impresivno lagana. Brend Urbanista takođe nudi kutiju u crnoj boji, ali prljavo-roze boja daje joj sunčanu estetiku. Što se tiče efikasnosti punjenja, rezultati su impresivni. Naravno, kućište bolje reaguje na direktnu izloženost suncu, ali puni se i kada je oblačno. Ono se takođe puni i preko osvetljenja u zatvorenom prostoru. Iako je prilično komplikovano punjenje samo sa svetlima na plafonu, svetlo za čitanje je radilo kao da ste izašli napolje. Aplikacija Urbanista olakšava proveravanje koliko ste akumulirali solarne energije i podešavanje postavki. Jedina mana ovde je što obe bubice moraju da budu u kutiji sa podignutim poklopcem da biste mogli da proverite. I dok je punjenje na sunčevu svetlost impresivno, ono oduzima vište vremena nego punjenje preko obične utičnice. U slučaju da vam je potrebno brzo punjenje, kutija ima USB-C port i kabel za konvencionalno punjenje. Urbanista Phoenix bubice su sasvim solidne i imaju solidne specifikacije, uključujući dinamički drajver od 10 mm i višestruko povezivanje preko Bluetootha 5.2. Ali ako ste audiofil, treba reći da je aktivno potiskivanje buke više maskiranje buke nego potpuno potiskivanje. Što se tiče frekvencija i kvaliteta zvuka, oni su konstantni, a jedina „mana“ je to što je generalni zvučni potpis nešto topliji i naklonjeniji basovima. Bubice zvuče relativno stabilno prilikom puštanja pop pesama, a produkcijski elementi i suptilni zvukovi sintisajzera zvuče kohezivnije nego kod bubica koje veći prioritet daju instrumentalima – što ne mora nužno da bude loša stvar. Možda najveća zamerka po pitanju kvaliteta je što se u transparentnom režimu javlja statika koja ide preko zvuka. U početku je primetna, ali posle par minuta slušanja ona postane ono što i jeste, pozadinska buka. Bubice su, kao i kutija, lagane, a za razliku od kutije, one su nešto manje i imaju kraće štapiće a naglasak je na širem delu koji ide u uvo. Da biste ih stavili u uši potrebno je malo da „zavrnete i zaključate“ kako bi savršeno stajale u ušima, ali posle toga one čvrsto stoje na mestu. Iako će audiofili verovatno tražiti neke sofisticiranije bubuce, ove izdržljive i solidne bubice na solarni pogon dolaze sa svim uobičajenim funkcijama kao što su kontrole na dodir i višestruko povezivanje.