Muzički strimer koji pruža uvid u budućnost hi-fi tehnologije

NAD C 700 V2 je pojačalo za striming koje olakšava primenu. Samo dodajte zvučnike.

Bežični strimeri i pojačala za striming su trenutno među najpopularnijim komponentama u hi-fi tehnologiji – čini se da svaka audio kompanija učestvuje u akciji. Pored toga što donose tradicionalne hi-fi sisteme u moderno doba striminga, oni su neverovatno svestrani. Većina strimera se takođe može povezati sa televizorom, desktop računarom ili gramofonom. Ako imaju ugrađeno pojačanje – dakle, pojačalo za striming – mogu pokretati i pasivne zvučnike.

NAD C 700 V2 je najnoviji od ovih AiO striminga pojačala. Izdvaja se zbog svog zapanjujućeg dizajna i nije preterano skup.

NAD C 700 V2

Kao što naziv V2 sugeriše, NAD C 700 V2 je nova i poboljšana verzija C 700 koja je bila izdata pre nekoliko godina. Ima sličan izgled i funkcioniše na sličan način kao i njegov prethodnik. Dodaje širok spektar opcija za bežični striming preko Wi-Fi (AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect) i Bluetooth (aptX HD). To je BluOS striming pojačalo i zato može biti deo BluOS multi-room sistema.

Pojačalo može pokretati zvučnike do 80 vati po kanalu (na 4 i 8 Ohma). Takođe podržava brojne analogne konekcije, uključujući HDMI eARC, tako da možete direktno povezati televizor i izgraditi kućni bioskopski sistem oko njega. Kao i njegov prethodnik, ovo je audio komponenta koja će, ako samo dodate zvučnike, obaviti ostatak posla.

Novi model ima neka značajna poboljšanja. V2 ima unapređeni ESS Sabre DAC i obećava poboljšan zvuk. Ima Moving Magnet (MM) fono ulaz, tako da možete lako integrisati gramofon u sistem. Kao i ranije, podržava Dolby Digital dekodiranje, ali je sada spreman za Dirac Live (za one koji žele da plate za tehnologiju korekcije prostorije).

NAD C 700 V2

Pojačala za striming mogu varirati kada je reč o cenama. Možete kupiti jedno za nekoliko stotina dolara, kao što je WiiM Amp, i potrošiti više na nešto snažnije i dizajnerski fokusiranije, kao što je Naim Uniti Atom. NAD C 700 V2 se nalazi negde na sredini sa cenom od 1.600 dolara.

Napišite komentar:

Unesite svoj komentar!
Unesite svoje ime ovde

Povezani naslovi

Možda Vas interesuje

Univerzalni daljinski za kontrolu bez Alexa,...

Zar nije smešno da smo nekako prešli sa univerzalnih daljinskih upravljača iz ranih 2000-ih na odjednom...

OSTATION X PUNI I ORGANIZUJE SVE...

Ako godišnje koristite mnogo AA ili AAA baterija, možda biste trebali razmisliti o nabavci opcije za...

Da li je ovo hi-fi sistem...

Nije tajna da su višenamenski proizvodi kao što su striming pojačivači koji kombinuju pojačavanje, DAC, module...

Paris Rhône SP005: Jeftin 4K projektor...

Paris Rhône SP005 (700 dolara) je 4K prenosivi projektor za sobu, a kategorija je uglavnom popunjena...

ZEN-LIKE MUZIČKI PLEJER KONCEPT JE INSPIRISAN...

Vinil plejeri doživljavaju ponovni uspon jer je mlađa generacija otkrila radosti slušanja analogne muzike. Postoje neki...

Ekspert upozorava ljude na korišćenje friteza...

Friteze na vruć vazduh su zamenile pse kao najbolji čovekov prijatelj u poslednjih nekoliko godina, ali...

Jeftini vs skupi zvučnici: hi-fi stručnjaci...

Ljudi vole dobar zvuk, ali iz različitih razloga i do različitih ekstrema. Tu je nadogradnja na...

Tivoli Songbook i Songbook Max donose...

Jedna od stvari koje većini savremene audio opreme nedostaje je opipljivost: koliko god da je divno...

TOP 5: neophodnih gedžeta za vrhunsko...

Povećajte „IQ“ svoje kuće ulaganjem u pametne kućne uređaje koji štede vreme, novac i trud. Ovi...

Koja je frekvencija osvežavanja ljudskog oka?...

Koja je rezolucija ljudskog oka? To je složeno pitanje, ali naravno da fotografe ne zanimaju samo...
Bežični strimeri i pojačala za striming su trenutno među najpopularnijim komponentama u hi-fi tehnologiji – čini se da svaka audio kompanija učestvuje u akciji. Pored toga što donose tradicionalne hi-fi sisteme u moderno doba striminga, oni su neverovatno svestrani. Većina strimera se takođe može povezati sa televizorom, desktop računarom ili gramofonom. Ako imaju ugrađeno pojačanje – dakle, pojačalo za striming – mogu pokretati i pasivne zvučnike. NAD C 700 V2 je najnoviji od ovih AiO striminga pojačala. Izdvaja se zbog svog zapanjujućeg dizajna i nije preterano skup.
NAD C 700 V2
Kao što naziv V2 sugeriše, NAD C 700 V2 je nova i poboljšana verzija C 700 koja je bila izdata pre nekoliko godina. Ima sličan izgled i funkcioniše na sličan način kao i njegov prethodnik. Dodaje širok spektar opcija za bežični striming preko Wi-Fi (AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect) i Bluetooth (aptX HD). To je BluOS striming pojačalo i zato može biti deo BluOS multi-room sistema. Pojačalo može pokretati zvučnike do 80 vati po kanalu (na 4 i 8 Ohma). Takođe podržava brojne analogne konekcije, uključujući HDMI eARC, tako da možete direktno povezati televizor i izgraditi kućni bioskopski sistem oko njega. Kao i njegov prethodnik, ovo je audio komponenta koja će, ako samo dodate zvučnike, obaviti ostatak posla. Novi model ima neka značajna poboljšanja. V2 ima unapređeni ESS Sabre DAC i obećava poboljšan zvuk. Ima Moving Magnet (MM) fono ulaz, tako da možete lako integrisati gramofon u sistem. Kao i ranije, podržava Dolby Digital dekodiranje, ali je sada spreman za Dirac Live (za one koji žele da plate za tehnologiju korekcije prostorije).
NAD C 700 V2
Pojačala za striming mogu varirati kada je reč o cenama. Možete kupiti jedno za nekoliko stotina dolara, kao što je WiiM Amp, i potrošiti više na nešto snažnije i dizajnerski fokusiranije, kao što je Naim Uniti Atom. NAD C 700 V2 se nalazi negde na sredini sa cenom od 1.600 dolara.